Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel (CUAET) –  Імміграція в Канаду для українців, які рятуються від війни

Уряд Канади дає змогу громадян України та членам їх родин приїхати до Канади, щоб бути в безпеці під час війни. З цією метою, Канада запровадила програму Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel (CUAET)

Компанія Immigration Canada Pro підтримує територіальну цілісність України та засуджує неспровоковану агресію Російської Федерації. Наша команда пропонує послуги по отриманню статусу в Канаді для громадян України та членів їх родин.

Станом на сьогодні, в рамках імміграційного законодавства, ми допомагаємо українцям отримати тимчасовий статус жителя Канади:

  • Гостьова віза та відкритий дозвіл на роботу для тих хто зараз за межами Канади
  • Зміна статусу на відкритий дозвіл на роботу для тих хто зараз в Канаді як турист (гостьова віза), студент (дозвіл на навчання) чи робітник (закритий дозвіл на роботу)
  • Отримання постійного проживання в Канаді по программі сімейного спонсорства для найближчих родичів канадських громадян та постійних жителів. – ПРОГРАММА ЩЕ НЕ ЗАПУЩЕНА

Нижче на цій сторінці ви знайдете інформаційну форму. Заповніть її, щоб наші представники могли зв’язатися з Вами і запронувати наші послуги та допомогу.


Що таке Гостьова Віза в Канаду?

Гостьова віза в Канаду – це документ, що вклеюють в паспорт, який дає право в’їзду в Канаду на певний проміжок часу. Отримання візи не гарантує в’їзд до країни. Остаточне рішення про в’їзд в Канаду все одно приймає імміграційний офіцер на пункті пропуску в аеропорту чи сухопутному кордоні.

Що таке Закритий дозвіл на роботу в Канаді?

Закритий дозвіл на роботу в Канаді – це документ, який надає право іноземним громадянам законно працюівати в Канаді на роботодавця, який зазначений в дозволі на роботу. Цей дозвіл на роботу надається при умові, що роботавець отримав дозвіл найняти іноземця (LMIA).

Що таке Відкритий дозвіл на роботу в Канаді?

Відкритий дозвіл на роботу в Канаді – це документ, що дозволяє іноземним громадянам законно працюівати в Канаді на будь-якого роботодавця, в майже будь-якій сфері, і в будь-якій провінції Канади. Крім того, можна працювати на кількох роботодавців одночасно.

Що таке Дозвіл на навчання в Канаді?

Дозвіл на навчання в Канаді – це документ, який дає право іноземному громадянину навчатися в Канаді. Він потрібен як для навчання у школі для неповнолітніх школярів, так і для студентів колледжів та університетів. Дозвіл на навчання потрібен для всіх програм, що тривають довше ніж шість місяців.

Що таке ПМП в Канаді?

Статус постійного жителя Канади (Permanent Resident) – це статус що дозволяє іноземцям-іммігрантам посітйно проживати в Канаді, вчитися та працювати без жодних обмежень. Проживши 1095 днів у статусі постійного житиеля, іммігрант має право податися на громадянство!


Наші послуги по программі CUAET


Заповніть будь-ласка інформаційну форму, щоб наші представники могли зв’язатися з Вами і запронувати наші послуги та допомогу.

Ви також можете забронювати консультацію з Олегом Шиндлером, який є ліцензованим імміграційним консультантом член канадської Колегії консультантів з питань імміграції та громадянства (CICC) – регулятора канадських імміграційних консультантів. Його номер ліцензії R706744. Перевірити ліцензію Олега можна тут. Крім того, Олег є членом Канадської асоціації професійних імміграційних консультантів (CAPIC). Його номер посвідчення R21236. Побачити профіль Олега на сайті CAPIC.

Не забудьте підписатися на нас в FacebookInstagram та YouTube!