Компанія Immigration Canada Pro пропонує послуги та допомогу в подачі документів на CUAET спонсорство та воз’єднання сім’ї для громадян України та членів їх родин, чиї рідні є громадянами та постійними жителями Канади. Канадський уряд оголосив про створення программи сімйного спонсорства для українців .

На данний момент ця програма все ще готується і як тільки про неї оголосять офіційно, ми опублікуємо її деталі.

В рамках цієї нової програми спонсорства на постійне місце проживання (family reunification sponsorship pathway), громадяни України зможуть отримати ПМП в Канаді через спонсорство своїх родичів. Крім того, уряд оголосив, що фінансові умови для спонсорства будуть спрощені, проте на разі ми ще не маємо офіційної інформацією.

На разі ви можете зкористатися іншими послугами по CUAET

Ви також можете забронювати консультацію з Олегом Шиндлером, який є ліцензованим імміграційним консультантом член канадської Колегії консультантів з питань імміграції та громадянства (CICC) – регулятора канадських імміграційних консультантів. Його номер ліцензії R706744. Перевірити ліцензію Олега можна тут. Крім того, Олег є членом Канадської асоціації професійних імміграційних консультантів (CAPIC). Його номер посвідчення R21236. Побачити профіль Олега на сайті CAPIC.

Не забудьте підписатися на нас в FacebookInstagram та YouTube!