Компанія Immigration Canada Pro пропонує послуги та допомогу в подачі документів на гостьову візу та дозвіл на роботу в Канаді в рамках програми CUAET для громадян України та членів їх родин, що перебувають в Україні та інших країнах світу, окрім Канади. CUAET віза в Канаду – це спрощена процедура, завдяки якій громадяни України, в яких є український закордонний паспорт, а також безпосередні члени сім’ї українців мають право отримати багаторазову гостьову візу в Канаду терміном до десяти років та відкритий дозвіл на роботу на три роки. 

Хто має право на візу в Канаду та відкритий дозвіл на роботу

Правом переїзду в Канаду через програму CUAET можуть зкористатися всі громадяни України, незалежно від того, чи вони проживали в Україні на початок війни. Основним документом, що дозволяє подати документи по цій програмі – є закордонний паспорт громадянина України.

Окрім громадян України, програмою можуть зкористатися подружжя громадян України, які є громадянами інших країн (включно з цивільними партнерами). Для подружжів громадян України, а також їх дітей, що не є громадянами України, основним документом для цієї программи стануть відповідно свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження, що доводять їх родинні зв’язки з громадянами України. 

Відкритий дозвіл на роботу в Канаді дасть вам можливість законно працюівати в Канаді на будь-якого роботодавця, в майже будь-якій сфері, і в будь-якій провінції Канади. Крім того, ви зможете працювати на кількох роботодавців одночасно. CUAET віза в Канаду також передбачає одночасну подачу і на дозвіл на роботу. Відкритий дозвіл на роботу в рамках програми ви отримуєте по прильоті в Канаду в аеропрпту або сухопутному прикордонному пункті.

CUAET віза в Канаду та дозвіл на роботу

CUAET віза в Канаду та дозвіл на роботу – які вимоги для участі в програмі?

CUAET – це безпрецедентна программа переїзду до Канади за всі історію канадської імміграційної системи. Ця программа не має лімітів на кількість заявок. Тобто кількість віз та дозволів на роботу для українців по спрощеній програмі є необмеженою.

З обов’язкових документів треба мати лише документи про громадянство України та документи що підтверджують родинний зв’язок членів сімей українців, що є іноземними громадянами. Із стандартних вимог до будь-яких типів віз в Канаду, уряд виключив документи про знання англійської чи французької, документи про наявність коштів для мандрівки в Канаду, документи про освіту чи роботу. Ба більше, Канада скасувала державні мита за видачу візи, дозволу на роботу та біометрію.

Ця програма є гуманітарною по своїй суті, а тому більшість економічних критеріїв, по яким уряд оцінював чи видавати візу іноземцю стали опційними. Разом з тим, CUAET не є програмою біженства. Це програма тимчасового проживання, для тих, хто шукає притулок через війну.

Заповніть будь-ласка інформаційну форму, щоб наші представники могли зв’язатися з Вами і запронувати наші послуги та допомогу.

Ви також можете забронювати консультацію з Олегом Шиндлером, який є ліцензованим імміграційним консультантом член канадської Колегії консультантів з питань імміграції та громадянства (CICC) – регулятора канадських імміграційних консультантів. Його номер ліцензії R706744. Перевірити ліцензію Олега можна тут. Крім того, Олег є членом Канадської асоціації професійних імміграційних консультантів (CAPIC). Його номер посвідчення R21236. Побачити профіль Олега на сайті CAPIC.

Не забудьте підписатися на нас в FacebookInstagram та YouTube!