Компанія Immigration Canada Pro пропонує послуги та допомогу по зміні статусу в Канаді для громадян України та членів їх родин, що зараз перебувають на території Канади в рамках програми CUAET. Громадяни України з дійсним українським паспортом або безпосередні члени сім’ї громадян України мають право змінити свій статус в Канаді на іноземного робітника та отримати CUAET дозвіл на роботу терміном до 3 років. Більше того – цей дозвіл на роботу є відкритим (open work permit).

Для цього потрібно перебувати в Канаді як турист (треба мати гостьову віза), студент (треба мати дозвіл на навчання) чи робітник (треба мати закритий дозвіл на роботу). Відкритий дозвіл на роботу в Канаді дасть вам можливість законно працюівати в Канаді на будь-якого роботодавця, в майже будь-якій сфері, і в будь-якій провінції Канади. Крім того, ви зможете працювати на кількох роботодавців одночасно.

Що дає CUAET дозвіл на роботу для українців

Одна з головних переваг програми CUAET – це можливість отримати право на роботу на три роки, що в свою чергу дозволяє зібрати достатній канадський досвід роботи. Крім того, досвід роботи в Канаді – це ключовий фактор в переважній більшості канадських імміграційних програм як на федеральному рівні, так і на провінційних рівнях.

Набутий досвід роботи в Канаді свідчить про Вашу адаптацію до життя в країні, а також про користь, яку ви приносите канадській економіці. Кожен легальний робітник в Канаді платить податки, а значить допомогає розбудовувати добробут всіх канадців. Таким чином, робота в Канаді відкриває шлях до набуття статусу постійного жителя Канади.

CUAET дозвіл на роботу CUAET разрешение на работу

Імміграція в Канаду через CUAET

Досвід роботи в Канаді дає можливість зробити імміграцію через через програму Canadian Experience Class. Ця програма керується через федеральну систему Експрес Ентрі та дозволяє отримати статус ПМП за 6-8 місяців. Основним фактором для участі в цій программі є 1 рік досвіду роботи в Канаді протягом трьох років.

Якщо в іноземного робітника не набирається достатньо балів за вік, знання мови чи освіту для отримання запрошення в Експрес Ентрі, альтернативним шляхом до імміграції, який відкриває CUAET – є мережа провінційних програм імміграції. На сьогодні, в рамках одиннадцяти провінційних программ ми маємо майже сорок категорій, де ключовим фактором є запрошення на роботу та/або досвід роботи в Канаді.

Заповніть будь-ласка інформаційну форму, щоб наші представники могли зв’язатися з Вами і запронувати наші послуги та допомогу.

Ви також можете забронювати консультацію з Олегом Шиндлером, який є ліцензованим імміграційним консультантом член канадської Колегії консультантів з питань імміграції та громадянства (CICC) – регулятора канадських імміграційних консультантів. Його номер ліцензії R706744. Перевірити ліцензію Олега можна тут. Крім того, Олег є членом Канадської асоціації професійних імміграційних консультантів (CAPIC). Його номер посвідчення R21236. Побачити профіль Олега на сайті CAPIC.

Не забудьте підписатися на нас в FacebookInstagram та YouTube!